donati.pl
donati.pl
donati.pl
donati.pl
Zestawy kołowe DGT
Powrót do produktów

"DGP" seria offsetowe motoreduktory są zbudowane specjalnie do obsługi systemów podnoszenia umieszczonych na szynach, takich jak, na przykład, suwnice,  Jednostki napędowe dla dźwigów są przeznaczone do poruszania  ładunków poprzez horyzontalne działanie obsługi po zainstalowaniu na szynach , które umożliwiają poprawne ustawienie .

Grupy kołowe "DGT" w połączeniu z "DGP" , są to niezawodne modułowe elementy będące w stanie reagować elastycznie i skutecznie  w zależności od potrzeb. Zgodne w zakresie bezpieczeństwa pracy, efektywności kosztowej i szybkiej konfiguracji Jednostki napędowe dla dźwigów , producentów maszyn przemysłowych i urządzeń dźwigowych lub chwytaków .
  Jednostki napędowe dla dźwigów są skonfigurowane w 6 rozmiarach, obejmujących następujące ograniczenia pracy:

Pojemność podnoszenia i lub urządzeń przechodzącego od 1000 do 40000 kg.

Uruchamianie prędkości: prędkość jednego z 3,2 do 25 m / min; dwóch prędkości od 12,5 / 3,2 do 80/20 m / min

Modułowość  podstawowych elementów (koła, reduktory i silniki) pozwala na składanie jednostek napędowych dla dźwigów w dwóch konfiguracjach.
 
Broszura

:-)
DGT series wheel group

Koła napędowe Φ 125, Φ 160, Φ 200, Φ 250, Φ 315 są ze stali węglowej formowane, Φ 400, Φ 400 koła R są odlewów żeliwnych.
Koła obracające się na łożyskach kulkowych promieniowych stałe smarowanie, koło Φ 400 R, zwiększona pojemność, jest dostarczany z promieniowych łożysk tocznych.
Są one dostępne zarówno w pracy napinające lub jednostek napędowych w połączeniu z offsetem Motoreduktor.
Koła są dostępne w standardowej wersji z podwójnym kołnierzem i mogą być dostarczane na żądanie, w różnych przedziałach jazdy w stosunku do rodzaju szyna wybiegach "Są przeznaczone do pracy na.
Czy w pracy bezczynności lub napęd, koła są obsługiwane i zawarte wewnątrz i spawanej galwanicznie klatkę, która działa jako pole wsparcia dla całej grupy, a jako element łączący między końcem pracy ramie wózka lub na wózku, z którym grupa koło jest do montażu.

:-)
DGP series offset geared motors

Reduktory są zaprojektowane jako "Offset typu motoreduktora" z wklęsłym wału, oferująca równoległe osie z dwóch lub trzech etapach redukcji, w stałym Smarowanie w kąpieli olejowej.
Zaprojektowane z cylindrycznych wysokich przełożeń stalowych oporu, wyposażony w zęby spirali, termicznie traktowane, w całości obsługiwany na łożyskach kulkowych.
Silniki elektryczne są asynchroniczne, wyposażone progresywny rozruch, ze standardowym wentylacji, samohamujący z osiowe przesunięcie wirnika gwarantuje szybki, niezawodny mechaniczny hamowania.
•  Moc elektryczna 400 V - 50 Hz.
Ochrona części elektrycznych:
    - IP55 silnika

    - IP23 Brake
    - Klasa "F" izolacji silnika
    - IP65 wyłącznik krańcowy; max napięcie izolacji 500 V

Dostępny nowy elektryczny wciągnik łańcuchowy Seria DLK
2012-07-24
Wydajności od 125 kg. do 2000 kg. z wózków. Techniczny / dokumentacja handlowa będzie dostępna jak najszybciej w strefie BROSZURY-Instrukcje obs ...
Katalog on-line części zamiennych
2012-07-23
Jets już dostępny katalog on-line części zamiennych. Więcej tutaj. ...

DONATI DYSTRYBUCJA W POLSCE
ul. Roosevelta 120B
41-800 Zabrze
Tel. 32 630 10 10
Fax 32 630 32 32

biuro@donati.plCertyfikaty


Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszystkich danych dostępnych w Serwisie podlegają w szczególności przepisom Ustawy z dnia 04.02.1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.).