donati.pl
donati.pl
donati.pl
donati.pl
Zestawy czołownic motoreduktorów
Powrót do produktów

Czołownice Donati są przeznaczone do obsługi operacji na szynach, pojedyncze prędkość biegu od 3,2 do 25 m / m. lub dwóch prędkość biegu, od 12,5 / 3,2 do 80/20 m / m; operacyjny na jednym dźwigu wiązki o pojemności do 20000 kg. i wysięgu do 25 metrów. lub podwójnego dźwigu wiązki, o pojemności do 40000 kg. i wysięgu do 27 metrów.

Wózki Donati  są zaprojektowane i zbudowane na zasadzie modułowych podzespołów montowanych razem w odniesieniu do ich wykorzystania,  jednostki napędowe DGT w połączeniu z "DGP" , gwarantują dokładność pracy i kontrolę przy dużej prędkości jazdy, jednocześnie ułatwiając instalację i konserwację.
 
  Czołownice są standardowo wyposażone w dwie jednostki napędowe, z których jedna jest jednostka napędowa. Jednak ich specjalna konstrukcja, dzięki zastosowaniu modułowych elementów, pozwala na elastyczność w dostosowywaniu się do różnych potrzeb operacyjnych.
 

Broszura

:-)
Stalowa rama konsturkcyjna w kształcie rury

Przewozu końcowego struktura, w rurowym konstrukcji, składa się z dwóch części zbudowany w specjalnym przekroju stali, połączone w ciągłym procesie zgrzewania szwów.Specjalna konstrukcja konstrukcja pozwala także na przejście przewodów elektrycznych, a zamknięta konstrukcja korpusu pozwala uniknąć problemów ze względu na rdzę i korozję wewnętrzną, zmniejszając tym samym kosztownej konserwacji do przewozu końcowego kadru. The most belki dźwigów są bezpiecznie zamontowane do konstrukcji wagonów końcowych poprzez system wysokich śrub trakcyjnych oporu przyjmującej łożysk stres systemu PIN.
 
"DGT" grupy Seria kółek
(Kliknij, aby zobaczyć główne cechy)
 
"DGP" seria przesunięcie motoreduktorów

(Kliknij, aby zobaczyć główne cechy)
 
Płyta połączenie (pojedynczy promień) lub płyty (podwójny promień) ustala endcarriage do żurawia belki lub belki:
Zbudowany w blach stalowych w różnych rozmiarach, są one przyspawane do belek mostowych żurawia, czy cylindryczne lub HE wysiewano przekroju, bocznie dołączył lub mocowane do podróżujących konstrukcji belki.

Dostępny nowy elektryczny wciągnik łańcuchowy Seria DLK
2012-07-24
Wydajności od 125 kg. do 2000 kg. z wózków. Techniczny / dokumentacja handlowa będzie dostępna jak najszybciej w strefie BROSZURY-Instrukcje obs ...
Katalog on-line części zamiennych
2012-07-23
Jets już dostępny katalog on-line części zamiennych. Więcej tutaj. ...

DONATI DYSTRYBUCJA W POLSCE
ul. Roosevelta 120B
41-800 Zabrze
Tel. 32 630 10 10
Fax 32 630 32 32

biuro@donati.plCertyfikaty


Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszystkich danych dostępnych w Serwisie podlegają w szczególności przepisom Ustawy z dnia 04.02.1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.).